Οι εκλογές για το Διοικητικού Συμβουλίου θητείας από 08 Φεβρουαρίου 2022 έως 08 Φεβρουαρίου 2025 του Σκοπευτικού Ομίλου Αττικής, διεξήχθησαν την Κυριακή 06 Φεβρουαρίου 2022, στην έδρα του Ομίλου μας επί της οδού Αλλαγιάννη 17 στο Κορωπί Αττικής. Γίνεται μνεία ότι οι αρχαιρεσίες διεξήχθησαν ομαλά τηρώντας όλες τις υγειονομικές διατάξεις έναντι της πανδημίας covid-19, και σύμφωνα με τις διατάξεις του Καταστατικού του Σωματείου και της ισχύουσας Νομοθεσίας, παρουσία Δικαστικής Αντιπροσώπου.